Rajd młodzieży

W dniu 21 czerwca w naszej parafii odbył się rajd młodzieży z Tarnowa, z Pleśnej  i okolic. Wyruszyliśmy z Pleśnej. Leśnymi i polnymi ścieżkami doszliśmy do Rychwałdu. Tutaj w kaplicy św. Józefa odbyło się modlitewne czuwanie. Potem na placu szkolnym rozpoczęliśmy wspólną zabawę i grillowanie.
Dziękujemy wszystkim fundatorom i dobroczyńcom tego spotkania.

Spotkania rodzin

W dniu 11 maja 2014 r., po niedzielnej Mszy świętej, po raz pierwszy spotkała się grupa rodzin naszej parafii, która stworzyła Róże różańcową rodzin.
Spotkanie odbyło się w nowo wybudowanej altanie obok kościoła. Grupa rodzin będzie się spotykała odtąd co miesiąc.
Liczymy, że dołączą do nas kolejne rodziny!

Wycieczka dzieci

Dla wielu dzieci czas wakacji, to także czas wyjazdów. Dzięki wielu dobrym ludziom także z naszej parafii wyruszyło w podróż kilka grup dzieci. Jedna z grup pojachała w góry - Bieszczady, inna nad Morze Czarne w Bułgarii, największa pojechała w Beskidy.
Poniżej prezentowane są zdjęcia z Beskidów: Szczyrk, Wisła, Inwałd - Park miniatur.

Droga krzyżowa ulicami Pleśnej
Kanonizacja Jana Pawła

W dniu 27 kwietnia 2014 r. Ojciec Święty Franciszek uroczyście ogłosił Świętym naszego ukochanego Jana Pawła II.
Na kanonizacji w Rzymie byli także obecni przedstwiciele naszej parafii.

Wycieczka młodzieży

W ostatnich dniach lipca młodzież z naszej parafii wybrała się na górskie szlaki Tatr. Jak widać na zdjęciach piękno gór, miła atmosfera grupy i niewyczerpana siła mięśni rozjaśniła twarze wszystkich młodych.

Przy okazji dziękujemy wszystkim naszym dobroczyńcom !